Evde Uyku Testi ile Horlama ve Uyku Apnesi Tedavisi

asyakbb vertigo tedavisi

Formu Doldurun
Sizi Hemen Arayalım

Op. Dr Fuat Güder

Merhaba, Ben Op. Dr. Fuat Güder. Horlama yada Uykusuzluk Sorununuz mu Var? Hemen Formu Doldurun, Sizi Arayalım. Uyku Testinizi, Dezenfekte Edilmiş Muayene Ya da Ev Ortamında Rahat, Risksiz Yaptırın.
cropped fuat guder vertigo tedavisi
Bir pazar günü acil olarak kbb doktoru bulmak amacıyla internetten bulmuştum.Gitmeden 30 dakika önce randevu almıştım toplamda bir buçuk saat gibi bir süre içerisinde bütün işlemlerim halloldu.Sürekli nöbetçi bir doktor olması güzel.Kesinlikle tavsiye ediyorum.İlgili personel için de ayrı teşekkür ederim.
ziyaretci
Haluk Akgül
İlgili,Samimi ve Memnuniyet bırakan Sn. Doktor Fuat Güder'e Tesekkurler.Alanında Tecrubeli ve Basarılı ,Kesinlikle Tavsiye Ediyorum 😉
ziyaretci
Furkan Özçelik
Dr.Fuat Bey’i çok eskiden beri tanırım.Kendisi bizim aile doktorumuzdur.Uzun yıllardır eski çalıştığı hastaneden kendi yerine geçiş yapmış.Konum olarak Kozyatağı metronun 3.çıkışından baktığınızda sanki kliniğin içinde gibisiniz.Ulaşımı çok kolay ve samimi bir yer olmuş.Yıllardır değişmeyen tek şey Fuat Bey’i aradığımda babacan bir tavırla her zaman yardımcı olması.
ziyaretci
Can Deveci

Op. Dr. Fuat Güder

fuat-guder-vertigo-tedavisi.png

EVDE Uyku Testi ile Horlama ve Uyku Apne Tedavisi için Formu Doldurun,
Hemen Sizi Arayalım.