asya kbb 5

Mutluluğunuz Bizim için Önemli

Asya KBB 2005 yılından beri yaptığı çalışmalar ve hizmetleriyle her zaman kulak burun boğaz ve estetiğin öncü kurumlarının kurucusu olan Op Dr Fuat Güder tarafından kurulmuştur.
Hastalarımız ve hasta yakınlarının sağlıkları, memnuniyetleri ve güvenliği ön planda tutularak ferah, konforlu ve modern bakış açısı ile kurgulanan asya kbb her alanda sağlıklı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Hasta odaklı hizmet anlayışımız ile hastalarımızın kulak burun boğaz ve yüz estetiğindeki tüm ihtiyaçlarını en etkin şekilde etik değerlere uygun olarak çözmekteyiz. Yıllardır sürdürdüğümüz öncelikle hasta memnuniyetini sağlayan bakış açımızla teknolojinin her türlü imkanlarıyla hastalarımızı tedavi etmekteyiz. Tüm tedavi ve bakım süreçlerinde hastaların yaşadığı ve yaşayabileceği sıkıntıları en aza indirgemek ve yaşam koşullarının niteliğini yükseltebilmek için hasta odaklı hizmet anlayışı ile fark yaratmaktadır.

Hastalarımızın 24 saat kesintisiz yanındayız. Her zaman bize web sitemizden yada 24 saat açık telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

asyakbb vertigo tedavisi 1

Misyonumuz

Hasta doktor ilişkisinin güven ve şeffaflığı içinde, tıp etiğine uygun, ekonomik düzeyde kulak burun boğaz ve estetik alanlarında etkin çözümler üretmek, sürdürülebilir kalite anlayışı ile sağlıklı toplumun oluşmasına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Yeni bilgi ve teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet anlayışı ile kulak burun boğaz ve estetik sorunlarına hasta memnuniyetini esas alan çözümlerle en iyi kbb merkezi olarak gelişmektir.
asyakbb vertigo tedavisi 1

Kliniğimizden Görüntüler