PİEZO ULTRASONİK RİNOPLASTİ

ÜCRETSİZ BURUN ESTETİĞİ MUAYENESİ
  • ASYA KULAK BURUN BOĞAZ

Alanında Uzman Doktorlarımızdan Ücretsiz Burun Estetiği Muayene Randevusu Almak için Formu Doldurun Hemen Sizi Arayalım.

Piezo  Ultrasonik Rinoplasti

Burun Estetiği Fiyatlarımızı ve Ödeme Koşullarımızı Öğrenmek için Formu Doldurun, Sizi Arayalım Ücretsiz Burun Estetiği Muayenesi Olun

Burun estetiği burnun şeklini değiştirmek amacı ile yapılan bütün işlemlere verilen genel isim olarak adlandırılmaktadır. Kişiler burun estetiğini farklı nedenlerden dolayı yaptırmak isteyebilir. Doğum kusurunun düzeltilmesi, deformelerin onarılması ya da burnun fiziksel görünümünün iyileştirilmesi amacı ile burun estetiği yapılabilir. Nefes almayı kolaylaştırmak için de burun estetiği yapılmaktadır. Bazı vakalarda hem görüntü hem de fonksiyon bozukluğu olabilir. Estetikten önce burun yapısının iyice anlaşılması gerekir. Burun üst kısmında kemik ve alt kısmında kıkırdak bulunur. Burun deri ile kaplıdır ve solunum sistemi için önemli bir işlevi vardır.

Piezo  Ultrasonik Rinoplasti

Rinoplasti ameliyatları erkeklerde 18, kadınlarda ise 17 yaşından itibaren yapılabilen ameliyatlardır. Bu ameliyatlar hem burnun estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamakta hem de nefes alma güçlüğü gibi bazı problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlayabilmektedir. Sosyal iletişim sırasında en dikkat çeken bölgelerden bir tanesi burundur. Burnun nasıl göründüğü kişinin imajı konusunda etkili olur. Rinoplasti için insanlar çoğu zaman doğal görünümü tercih ederler. Bu görünümün elde edilmesi için burun kaldırma, burun törpüleme ve kemerli burun düzeltme gibi işlemler uygulanabilmektedir. Bu ameliyatlar daha yapılmadan önce, 3 boyutlu olarak burun görülebilmekte, kişinin karar vermesi daha kolaylaştırılmaktadır.

Burun ameliyatı sayesinde burundaki hem estetik hem de işlevsel bozuklukların giderilmesi mümkündür. Burun insanların yüzündeki en dikkat çeken bölge denebilir. Burunda herhangi bir bozukluk olması bu nedenle sosyal ve psikolojik bozukluklara yol açabilmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte, başarı geçen burun ameliyatı sonrasında kişiler rahat nefes alabilmekte ve arzu ettikleri burun görünümüne de ulaşabilmektedir. Burun estetiği için kullanılan yöntemlerin gelişmesi sayesinde acısız, hızlı ve iyileşme süresi oldukça kısa olan ameliyatlar yapılmaktadır. Eskiden burun ameliyatlarında burun kemikleri çekiç ve kırıcı kullanılarak kırılıyordu. Artık motor sistemleri kullanılmaktadır. Ultrasonik kesme ve şekillendirme yöntemi olarak adlandırılan bu yöntem ameliyatın çok daha başarılı olmasını sağlar.

Piezo  Ultrasonik Rinoplasti

️Ultrasonik kesme yöntemiyleburun kemiklerini kırmadan  şekillendirme yöntemidir.

️Bu kesme yöntemi sayesinde burun ameliyatı sırasında milimetrik bir ölçüm söz konusu olur.

️Kemiklere ve kemik arasında kılcal damarlara  zarar gelmez.

️Bu durum ameliyat sonrasında şişliğin ve morarmaların en aza inmesi anlamına gelir.

️Bu yöntem FDA tarafından da onaylanmıştır.

️Bu yöntemin en büyük avantajı çevre dokuların zarar görmemesdir.

️Kemiklerin son derece kontrollü kesildiği bu yöntem ile zarif ve doğal hatlara sahip olmak mümkün olur.

Hastalarımız ve hasta yakınlarının sağlıkları, memnuniyetleri ve güvenliği ön planda tutularak tüm alanlarımız ve muayene ortamlarımız bakteri ve virüslere karşı Nano Gümüş Dezenfektanla dezenfekte edilmektedir. Asya KBB olarak her alanda sağlıklı,güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

22 YILLIK TECRÜBE

HASTA MEMNUNİYETİ

Fuat Güder

Ücretsiz Muayene Formu